Opis ośrodka Ośrodek Sportowy PZSN START

Adres: 43-460 WISŁA, ul. Olimpijska 1

Nazwa ośrodka Ośrodek Sportowy PZSN START
NIP 5261053340
REGON 830724
WWW http://www.osstart.com.pl/
E-mail poczta@osstart.com.pl
Adres 43-460 WISŁA, ul. Olimpijska 1
Telefon +48 33 855 24 14
Ośrodek Sportowy PZSN START

Ośrodek Sportowy PZSN START

Ośrodek położony w Wiśle w samym sercu Beskidów jest idealnym miejscWisła pokójem dla grup sportowych oraz osób preferujących aktywny wypoczynek. Centrum sportowe, malowniczo zlokalizowane nad rzeką Wisłą posiada bogatą bazę sportowo-rekreacyjną oraz rehabilitacyjną i jest w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Baza Startu stwarza znakomite warunki rekreacji, rehabilitacji. Niezależnie od pory roku zalety położenia i wyposażenia Ośrodka, świetne jedzenie oraz miła i profesjonalna obsługa sprawiają, że START to doskonałe miejsce na spędzenie zarówno całego urlopu jak i weekendu. Organizowane są zgrupowania sportowe, pobyty grupowe i indywidualne, imprezy integracyjne, okolicznościowe, szkoleniowe, narady, zielone szkoły, wycieczki, rozgrywki sportowe dla firm, szkół, pobyty rehabilitacyjne.

Hotel  posiada 85 miejsc noclegowych w apartamentach, w Wisła basenpokojach studio oraz pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W ośrodku znajdują się sale sportowe, konferencyjne, basen, gabinety odnowy biologicznej, sauna fińska, bar. Baza sportowa obejmuje także boisko z bieżnią lekkoatletyczną, park kąpielowy letni.

wisła stadion

Wisła bierznia 


Wyświetleń:
Google Map
↑ Do góry