Opis ośrodka Ośrodek "Sudety"

Adres: POKRZYWNA 75 ,48-267 JARNOŁTÓWEK

Nazwa ośrodka Ośrodek "Sudety"
NIP 7551004641
REGON 531033623
WWW http://www.sudety-pokrzywna.pl/
E-mail hotelsudety@o2.pl
Adres POKRZYWNA 75 ,48-267 JARNOŁTÓWEK
Telefon 77 439 75 50
Ośrodek "Sudety"

Ośrodek Sudety 

ośrodek Sudety wejście

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Sudety” zlokalizowany jest w pięknej scenerii Gór Opawskich w Opawskim Parku Krajobrazowym.

To szczególne położenie oferuje spokój i wypoczynek z dala od głośnych miast, turystycznych kurortów, z dala od pośpiechu. Ze względu na swoją lokalizację  Ośrodek jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

Do dyspozycji Gości sala weselno-bankietowa na 140 osób z zapleczem gastronomicznym oraz 48 pokoi gościnnych 2,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, WiFi. Cały kompleks wypoczynkowy to ponad 145 miejsc noclegowych, parking, sale (szkoleniowo-konferencyjna, weselno-bankietowa, salka klubowa z barkiem, sala rekreacyjna wyłożona parkietem z lustrami), wiata grillowa, miejsce na ognisko, ogródek jordanowski, boisko trawiaste do piłki siatkowej, stoły do tenisa stołowego, strefa SPA z zapleczem szatni i toalet.

ośrodek Sudety pokój

W pobliżu ośrodka znajdują się szlaki turystyczne; 3 łowiska pstrąga i jesiotra; kąpielisko leśne z terenami rekreacyjnymi (ścieżki zdrowia);Park Linowy z 2 trasami; rzeka Złoty Potok z matecznikiem pstrąga.

 Ośrodek sudety spa


Wyświetleń:
Google Map
↑ Do góry